הוראות הגעה:

מכיוון רמלה:


מכביש 6:

ממדיעין:

מבית שמש:
מרחובות:

לצאת לכיוון צומת מעשיהו (כביש 44), למשיך על כביש 44 לכיוון מחלף רמלוד ומשם למחלף נשרים. במחלף נשרים ממשיכים עם הכביש, עוברים במחלף ופונים ימינה לכביש 424 לכיוון בית חשמונאי (לפי השילוט). ממשיכים עם הכביש ועוברים את מושב יד רמב"ם (מימין), מושב עזריה (מימין), בית חשמונאי (מימין), כפר שמואל (משמאל) ממשיכים עם הכביש ופונים ימינה לקיבוץ גזר.

יורדים במחלף נשרים ופונים על פי השילוט לכיוון יישובי גזר, ירושלים, לטרון, יורדים מהמחלף ופונים ימינה לכביש 424 לכיוון בית חשמונאי ולטרון (לפי השילוט). ממשיכים עם הכביש ועוברים את מושב יד רמב"ם (מימין), מושב עזריה (מימין), בית חשמונאי (מימין), כפר שמואל (משמאל), ממשיכים עם הכביש ופונים ימינה לקיבוץ גזר.

יוצאים לכביש 431, יורדים במחלף נשרים, פונים שמאלה לכיוון יישובי גזר, עוברים את הגשר וברמזור שאחריו פונים ימינה לכביש 424 לכיוון בית חשמונאי. ממשיכים עם הכביש ועוברים את מושב יד רמב"ם (מימין), מושב עזריה (מימין), בית חשמונאי (מימין), כפר שמואל (משמאל), ממשיכים עם הכביש ופונים ימינה לקיבוץ גזר.

יוצאים מבית שמש וממשיכים על כביש 38, עד מחלף שער הגיא, ממשיכים לכיוון מחלף לטרון. בצומת לטרון פונים ימינה, ממשיכים על כביש 424. עוברים  את מושב כפר בן-נון (משמאל), נכנסים למושב משמר איילון ובפנייה הבאה פונים שמאלה לקיבוץ גזר.

ביציאה מרחובות פונים שמאלה לכיוון רמלה, במחלף רמלה דרום יורדים ימינה, ברמזור פונים שמאלה, ממשיכים עד מחלף נשרים, ]יורדים מהמחלף ופונים ימינה לכיוון בית חשמונאי ולטרון (לפי השילוט). ממשיכים עם הכביש (מס' 424) ועוברים את מושב יד רמב"ם (מימין), מושב עזריה (מימין), בית חשמונאי (מימין), כפר שמואל (משמאל), ממשיעים עם הכביש ופונים ימינה לקיבוץ גזר.

צור קשר

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר:
טלפון: 08-927-064608-927-0646

פקס: 08-927-0655


מייל: info@birkatshalom.net
 
כתובת: קיבוץ גזר, ד.נ. שמשון 9978600